Değerli Kepez ’liler

         2009 Yılından bu yana halkı ile bütünleşen ulaşılabilir bir Belediye yarattık. 2009 yılında sembolik olarak eski bina hizmet binamızda Başkanlık kapılarımızı sökmüştük. İletişimin tüm olanaklarını kullanarak  halkın sorun, şikayet ve önerini böylelikle tek tek dikkate aldık. 

         Göreve geldiğimizde bir önceki dönemle alakalı vatandaşın Belediye Başkanı’na ulaşılabilirliği konusunda attığımız bu adım bizi Kepezlilerle bütünleştirdi. Kepez halkı kendi odalarına girebilme rahatlığı ile Başkanlık ofisine girebilmekte ve her türlü dilek, istek, temenni ve sıkıntılarını iletebilmektedir.

 Kepez Halkı Ulaşılabilirliği Benimsedi…

        Halkın Belediye’de her daim bir muhatap bulması halk ile belediye arasındaki iletişimde önemli bir rol  oynamıştır. Ulaşılabilirlik konusu sokakta da önemli karşılıklar bulmuştur. Halk nezninde de geri dönüşümü sağlamıştır.

Çanakkale Boğazında bir gelin duvağı “Kepez” imizin değerli sakinleri !

Kendimiz için değil Kentimiz için çalışmaya devam edeceğim..

        Klasik Belediyecilik bizim anlayışımız olmadı, olamaz.. Hedefimiz Kepez’de kapsamlı bir toplumsal dönüşümü sağlamaktır. Kepez alt yapısıyla, sosyal ve kültürel birikimiyle, gelişimiyle büyüyerek kentleşmesini sağlayarak Avrupa birliği standartlarında Çanakkale’nin örnek bir beldesi olacaktır. Şimdi tek gayem, bize gösterilen güvene layık olmaktır. Kendim için değil kentim için çalışmayı ilke edinerek yürüttüğüm ve yürüteceğim çalışmalarda hizmet bayrağımızı aydınlık yarınlara taşıyacağımızı bilmenizi isterim.

 

 

Dr Ömer Faruk Mutan  

Belediye Başkanı